Turnaje červen, červenec, srpen 2009
Polánka – Bohutice - 9.8.2009 v 17:00
Hřiště : Polánka
Rozhodčí: Wiener Rudolf
SFK Slup - TJ Sokol Hrádek - 9.8.2009 v 16:00
Hřiště : Slup
Rozhodčí: Zemánek Jaroslav
Polánka - Řeznovice - 2.8.2009 v 17:00
Hřiště :
Rozhodčí: Nikolai L.
Vedrovice 1.8. 2009 od 9:00 hod
Hřiště : Vedrovice
Rozhodčí: Fousek Miroslav,Fousek Radoslav,Hlucháň Pavel
SK AJAX Dyjákovice - 1.8.2009 od 13:00
Dyjákovice,Hrádek,Kadolz,Hrušovany nad Jev.
Hejmalík Jaroslav , Fojtík Rostislav, Coufal Artur
SFK Slup - 1.8.2009 ve 13:30
Slup "A", Slup "B", Šatov "B", a Micmanice
Kolesa Pavel, Krula Jaroslav, Zemánek Jaroslav
Božice - 1.8.2009 od 9:00 do 17:00
hřiště: Božice
Božice,Drnholec,Hl.Masuvky,Strabak Beroun.
rozhodčí : Hejmalík Jaroslav, Števica Jozef,Nikolai Petr
TJ Sokol Dobšice - 25.7.2009 od 10:00
Únanov,Mikulovice, Dobšice "B", Božice
Peřinka J. ml., Horký M., Horký J.,
SK Chvalovice – 25.7.2009 13:00 hod
Sk.Chvalovice,Tatran Šatov „B“,Sokol Výčapy,Fk Hatě
Hřiště Chvalovice
Klein Roman,Nikolai P, Nikolai L
TJ Sokol Mackovice - 25.7.2009 od 12:30
Mackovice,Čejkovice,Drásov,Litobratřice
Fojtík Rostislav, Coufal Artur,Wiener Rudolf
TJ Sokol Přímětice - 25.7.2009 12:00
Přímětice "A" a "B", Višňové "B",Třeština
Hrůza Jiří, Kolesa Pavel, Richter Aleš
TJ Sokol Hrádek(turnaj seniorů) 25.7.2009 od 13:00 hod.
hřiště Hrádek - Hrádek, Ajax Dyjákovice, ČKD Blansko
Coufal Artur
A.S.A ES Únanov dor – I SC Znojmo dor 25.7.2009 v 17:00 hod
Hřiště : Únanov
Rozhodčí: Krula Jaroslav
FC Moravský Krumlov-Hartvíkovice - středa 22.7.2009 18:00
hřiště Polánka
Elis Vlastimil
IE Znojmo- I SC Znomo- něděle 19.7 2009od 17:30
Hřiště : Oblekovice, v případě špatného počasí Chvalovice
Nikolai L, Nikolai P, Hlucháň
FC Moravský Krumlov-Břeclav - sobota 18.7.2009 18:00
hřiště M.Krumlov
Josef Černý
TJ Slatina - 18.7.2009 od 10:00
Slatina, Grešlové Mýto, Ořechov,Dynamo Velký Dvůr
Kněžíček Václav, Vomela Vlastimil, Zemánek Jaroslav
FC Čejkovice - 18.7.2009 od 12:00
Hevlín, Mackovice, Hradec Králové,Čejkovice
Kolesa P., Krula J.
FC Moravský Krumlov-Baník Zbýšov - středa 15.7.2009 18:00
hřiště Rouchovany ,
Černý Josef
Oleksovice - 11.7.2009 od 13:00
Oleksovice, Tasovice, Višňové, Dobšice "B"
SFC Přímětice - 27.6.2009 od 12:00
Přímětice,Dukovany,Drnholec,Sedlčany
Kolesa Pavel,Krula Jaroslav, Fousek Radoslav
TJ Břežany - 27.6.2009 od 13:00
TJ Miroslav,Mor. Krumlov,Litobratřice,Břežany
Fojtík Rostislav, Horký Marek, Horký Jiří
| Autor: |
Vydáno dne 29. 06. 2009 | 5828 přečtení |
Počet komentářů: 105 |
Přidat komentář |
Upozorněte kolegu na tento článek:
| Tisk článku: