Losovací listina soutěží pro sezonu 2008-2009

Autor: <>, Téma: VV - výkonný výbor, Vydáno dne: 11. 07. 2008

Losovací listina soutěží pro sezonu 2008-2009

Okresní fotbalový svaz Znojmo

Bezručova 19, 669 02 Znojmo

Tel/fax.: 515248312, e-mail: ofs.znojmo@tiscali.cz

 

 

 

 

LOSOVACÍ ČÍSLA

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR

 

1. ) TJ Horní Kounice 8. ) TJ Suchohrdly u Miroslavi A

2. ) Sokol Blížkovice A 9. ) FC Moravský Krumlov B

3. ) TJ Pavlice A 10.) TJ Sokol Hrádek

4. ) TJ Družstevník Práče 11.) TJ Sokol Olbramovice A

5. ) TJ Sokol Šanov A 12.) TJ Bohutice

6. ) FC Miroslav B 13.) TJ Dynamo Oleksovice

7. ) TJ Sokol Tasovice B 14.) FK Hatě

 

III. TŘÍDA SKUPINA A

 

1. ) Fotbal Jevišovice B 8. ) TJ Micmanice

2. ) FC Mramotice 9. ) TJ Sokol Bantice

3. ) SK Bayern Křepice 10.) TJ Družstevník Starý Petřín

4. ) TJ Sokol Přímětice 11.) FK Inzert Expres Znojmo B

5. ) SFK Slup A 12.) TJ Mikulovice

6. ) A.S.A ES Únanov B 13.) TJ Sokol Štítary A

7. ) TJ Sokol Dobšice B 14.) SK Chvalovice A

 

III. TŘÍDA SKUPINA B

 

1. ) TJ Horní Kounice B 8. ) TJ Sokol Vedrovice A

2. ) FC Rakšice 9. ) SK Ajax Dyjákovice

3. ) TJ Cukrovar Hrušovany n. Jev. B 10.) TJ Loděnice

4. ) TJ Sokol Olbramovice B 11.) TJ Sokol Litobratřice

5. ) TJ Sokol Višňové B 12.) TJ Sokol Šanov B

6. ) Sokol Trstěnice 13.) TJ Jezeřany – Maršovice

7. ) TJ Břežany A 14.) TJ Sokol Božice A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV. TŘÍDA SKUPINA A

 

1. ) TJ Těšetice 7. ) Sokol Blížkovice B

2. ) SK Grešlové Mýto 8. ) SKP Vranov nad Dyjí

3. ) TJ Pavlice B 9. ) SK Olbramkostel

4. ) TJ Slatina 10.) TJ Sokol Přímětice B

5. ) TJ Sokol Štítary B 11.) volno

6. ) Sokol Hluboké Mašůvky 12.) TJ Hostim

 

 

IV. TŘÍDA SKUPINA B

 

1. ) TJ Sokol Božice B 7. ) TJ Troskotovice

2. ) TJ Suchohrdly u Miroslavi B 8. ) volno

3. ) TJ Břežany B 9. ) TJ Start Vlasatice

4. ) TJ Sokol Mackovice-Čejkovice 10.) TJ Velký Karlov

5. ) TJ Družstevník Jiřice 11.) 1. FC Čejkovice

6. ) TJ Slávie Damnice 12. ) FC Miroslav B

 

 

IV. TŘÍDA SKUPINA C

 

1. ) TJ Horní Kounice C 7. ) TJ Jamolice

2. ) TJ Dobřínsko 8. ) volno

3. ) TJ Družstevník Hostěradice 9. ) TJ Petrovice

4. ) TJ Sokol Rybníka 10.) Sokol Skalice

5. ) TJ Polánka 11.) FC Tavíkovice

6. ) TJ Sokol Vedrovice B 12.) TJ Sokol Braníšovice

 

IV. TŘÍDA SKUPINA D

 

1. ) TJ Inter Winter Havraníky 7. ) TJ Sokol Hevlín

2. ) SK Sokol Jaroslavice 8. ) TJ Tatran Šatov

3. ) TJ Suchohrdly 9. ) TJ Družstevník Konice

4. ) TJ Krhovice 10.) TJ Sokol Dyje

5. ) SK Draci Lechovice 11.) SFK Slup B

6. ) SK Chvalovice B 12.) volno

 

 

 

 

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU SKUPINA A

 

1. )TJ Mikulovice 8.) volno

2. )SK Sokol Jaroslavice 9. )SKP Vranov nad Dyjí Dyjákovice

3. ) TJ Suchohrdly 10.)TJ Pavlice

4. ) FK Inter Expres Znojmo A 11.)FK Hatě

5. ) SK Draci Lechovice 12.)TJ Micmanice

6. ) TJ Tatran Šatov Šanov 13.) TJ Sokol Štítary

7. ) TJ Sokol Dobšice A 14.)TJ Sokol Božice

 

 

 

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU SKUPINA B

 

1. ) TJ Horní Kounice 8. ) TJ Jamolice

2. ) TJ Jezeřany-Maršovice 9. ) TJ SK Ajax Dyjákovice

3. ) TJ volno 10.) TJ Družstevník Hostěradice

4. ) FK Inzert Expres Znojmo B 11.) TJ Sokol Olbramovice

5. ) TJ Družstevník Jiřice 12.) TJ Sokol Višňové

6. ) TJ Sokol Šanov 13.) TJ Dynamo Oleksovice

7. ) TJ Sokol Hrádek 14.) TJ Sokol Dobšice B

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁCI

 

1. ) Fotbal Jevišovice 6. ) TJ Sokol Prosiměřice

2. ) TJ Sokol Přímětice 7. ) TJ Ajax Dyjákovice

3. ) FK Inzert Expres Znojmo 8. ) TJ Družstevník Hostěradice

4. ) TJ Sokol Šanov 9. ) FK Hatě

5. ) TJ Tatran Šatov 10.) TJ Sokol Božice

 

 

 

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁCI SKUPINA A

1. ) FC Mramotice 6. ) SKP Vranov nad Dyjí

2. ) Sokol Blížkovice 7. ) volno

3. ) TJ Pavlice 8. ) TJ Mikulovice

4. ) SK Draci Lechovice 9. ) TJ Sokol Štítary

5. ) TJ Sokol Hluboké Mašůvky 10.) A.S.A ES Únanov

 

 

 

 

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁCI SKUPINA B

 

1. ) TJ Sokol Jaroslavice 6. ) TJ Micmanice

2. ) TJ Sokol Mackovice-Čejkovice 7. ) SK Sokol Vedrovice

3. ) SFK Slup 8. ) TJ Sokol Loděnice

4. ) TJ Sokol Hevlín 9. ) volno

5. ) TJ Sokol Troskotovice 10.) TJ Jezeřany-Maršovice

 

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁCI SKUPINA C

 

1. ) SC Rakšice 6. ) TJ Jamolice

2. ) Sokol Skalice 7. ) TJ Sokol Olbramovice

3. ) TJ Sokol Rybníky 8. ) TJ Sokol Višňové

4. ) FC Moravský Krumlov 9. ) TJ Suchohrdly u Miroslavi

5. ) Sokol Trstěnice 10.) TJ Horní Kounice