Reportáž z utkání OP Práče-Jaroslavice 3:2

Autor: <>, Téma: Informace, Vydáno dne: 28. 04. 2008

Vážení sportovní příznivci, přinášíme Vám velkou fotoreportáž z utkání Okresního přeboru mezi Práče-Jaroslavice s výsledkem 3:2

Utkání 20. kola OP Znojmo mezi druhým a prvním mužstvem tabulky. Mač se odehrál za krásného jarního počasí před rekordní návštěvou 450 diváků! V první půli byli lepším a fotbalovějším týmem domácí, kteří si vytvořili sice jen pár šancí, ale dokázali je přetavit v góly - poločas 2:0. II. půle již byla vyrovnanější, ale přesto domácí zvyšovali již na 3:0. Před koncem zápasu však dokázali na pohled již odevzdaně hrající hosté snížit až na 3:2 a v posledních cca 10 minutách začalo utkání, díky Jaroslavicím, dostávat ještě řádné obrátky! V nervy drásajícím závěru však domácí obstáli a získali cenné 3 body do tabulky a snížili tak náskok na vedoucí Jaroslavice na pouhých 6 bodů.

Utkání s přehledem řídili: Teplý, Šimečková a Nečada.